Przecinaki i przebijaki murarskie prezentują się w nowym świetle dzięki nowoczesnym osłonom, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale także poprawiają efektywność pracy. Ich nowy ergonomiczny design usprawnia pracę, jak i również zapewnia doskonałą kontrolę, umożliwiając jeszcze bardziej komfortową obsługę narzędzia.

Dodatkowo, bi-materiałowy, wyprofilowany i antypoślizgowy uchwyt podnosi wygodę i komfort pracy. Osłony wykonane są z materiału TPE, charakteryzującego się odpornością na zużycie. Unikalny kształt sześciokąta ułatwia operowanie narzędziem, ale także umożliwia wygodniejszy chwyt. Osłony dzięki niezwykle mocnym złączeniu z częścią metalową uniemożliwiają osuwanie się.

Osłony dostępne są w dwóch charakterystycznych kolorach: czerwono-czarnym, co jest typowe dla przecinaków oraz przebijaków standardowych, oraz niebiesko-czarnym, charakterystycznym dla przecinaków i przebijaków tradycyjnych. To nie tylko estetyczny wybór, lecz także praktyczny, ułatwiający łatwe rozróżnienie między różnymi rodzajami narzędzi.