Nasze narzędzia ręczne z linii MONOBLOCK prezentują się teraz w nowej odsłonie. Każde narzędzie ręczne z tej linii posiada innowacyjną rękojeść, która nie tylko doskonale leży w dłoni, ale również gwarantuje wyjątkowy komfort podczas pracy. Zaawansowane połączenie metalowej części młotka z rękojeścią eliminuje ryzyko  zsuwania się nasadki.

Dodatkowo, z myślą o trwałości i bezpieczeństwie narzędzia z linii MONOBLOCK cechują się nie tylko poręcznością, ale także wytrzymałością podczas intensywnego użytkowania. Materiałem, z którego wykonano rękojeść, jest TPE, charakteryzujący się odpornością na deformacje. Rękojeść jest nie tylko wyprofilowana, ułatwiając pewny chwyt narzędzia, ale również solidna.

Ponadto unikatowy kolor rękojeści w czerwono-czarnym zestawieniu nadaje narzędziom estetyczny wygląd, ale także pełni funkcję oznaczenia, ułatwiając szybkie ich zlokalizowanie na stanowisku pracy. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom praca staje się nie tylko bardziej przyjemna, ale również efektywna, umożliwiając bezpieczne wykonywanie zadań.

Odkryj nowe rękojeści w poniższych narzędziach ręcznych:

  • Młotek ślusarski MONOBLOCK 300g, 500g, 700g
  • Młotek ciesielski z zębem MONOBLOCK 950g
  • Młotek murarski MONOBLOCK 1100g
  • Toporek kuchenny-polerowany MONOBLOCK 1050g