JUCO dynamicznie się rozwija i stawia na nowe formy sprzedaży. W dobie pandemii koronawirusa internetowe kanały dystrybucji jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu, dlatego firma, intensyfikując swoją obecność w sieci, uruchomiła sprzedaż produktów w popularnym serwisie Amazon.

Produkty JUCO cieszą się dużą popularnością wśród klientów nie tylko w Polsce, lecz również poza granicami naszego kraju. Wysoką jakość rozwiązań doceniają odbiorcy na wymagających, zachodnioeuropejskich rynkach, dlatego narzędzia ręczne oferowane przez firmę z Sułkowic są dostępne w sklepie internetowym Amazon Francja, Niemcy i Wielka Brytania. Można tam znaleźć m.in. młotki, siekiery (za wyjątkiem rynku francuskiego i brytyjskiego, ze względu na wewnętrzne przepisy obu państw), łomy, zestawy kluczy, szczypce, łopaty i szpadle.

Firma pracuje także nad uruchomieniem sprzedaży w ramach polskiej wersji sklepu Amazon, aby zapewnić tym samym rodzimym odbiorcom możliwość wygodnych zakupów z dostawą do domu. Stacjonarne punkty dystrybucji rozwiązań JUCO można natomiast szybko znaleźć korzystając z łatwej w obsłudze wyszukiwarki: http://juco.com.pl/gdzie-kupic/

Zapraszamy do sprawdzenia oferty produktów JUCO!