JUCO to przedsiębiorstwo z bogatą historią, które istnieje na bazie rodzinnych tradycji kowalskich. Z okazji 60-lecia firmy, w Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych odbyła się jubileuszowa uroczystość, która zgromadziła kontrahentów z Polski i zagranicy oraz pracowników JUCO. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół GolecUorkiestra.

Firma JUCO została założona 26 sierpnia 1958 roku. Od tego czasu marka cały czas dynamicznie się rozwija, zdobywając nowe rynki i zyskując uznanie kolejnych grup odbiorców. Niemal równo 60 lat później – 26 października 2018 roku – odbył się jubileusz przedsiębiorstwa, a uczestników spotkania gościł Hotel Arłamów. Wydarzenie było doskonałą okazją do przypomnienia fascynującej historii marki i przedstawienia jej planów na przyszłość, o czym opowiedział Wiesław Światłoń, Prezes Zarządu JUCO.

W ramach jubileuszu nie mogło również zabraknąć okolicznościowych wyróżnień dla polskich i zagranicznych kontrahentów, którzy są ważnymi partnerami JUCO. Otrzymali oni specjalne statuetki za wieloletnią i efektywną współpracę (wyróżnienia te wręczyli – Wiesław Światłoń, Prezes Zarządu JUCO i Daniel Światłoń, Dyrektor ds. Eksportu JUCO), a także za udział w dynamicznym rozwoju firmy na rynku ukraińskim (nagrody wręczył Aleksander Szumnyj, Dyrektor JUCO Ukraina).

Zwieńczeniem pełnego pozytywnych emocji wieczoru była muzyczna zabawa przy niezapomnianych hitach zespołu GolecUorkiestra.